Implementatie van richtlijnen

In de bijlage tref je informatie en de presentaties aan van de workshop 'implementatie van richtlijnen'. De workshop vond plaats op 4 december '09 en 10 maart '10 en werd georganiseerd door de werkgroep opleiding en scholing. 

De 35 deelnemers hebben tussen de 1e en 2e dag allemaal (in meer of mindere mate) gewerkt aan de implementatie van een van de richtlijnen. Men was enthousiast, betrokken, er was veel interactie en in de workshopgroepjes werd goed met elkaar meegedacht.

Positief aan deze 2 middagen (blijkt ook uit de evaluaties) is vooral het delen van ervaringen, leren van elkaar en het enthousiasmeren voor de richtlijnen en het praktijkgericht en concreet te houden.

BijlageGrootte
nut_van_richtlijnen_Berna_Rood.pdf2.19 MB
implementeren_van_Richtlijnen_Roland_van_Linge.pdf211.59 KB
richtlijnen_implementeren_hoe_doe_je_dat_nu_Mia_Willems.pdf1.36 MB
5a._artikel_Huijben_How_do_stroke_patients_on_a_rehabilitation_nursing_home_spend_the_day_2009.pdf76.92 KB
5b._Artikel_Herziene_CBO-richtlijn_beroerte_consequenties_voor_de_organisatie_en_inhoud_van_de_revalidatie._2009.pdf77.29 KB
5d._artikel_implementatie.pdf368.16 KB
5c._Artikel_Revalidatie_van_pateinten_met_een_beroerte_begint_in_het_ziekenhuis_2009.pdf92.12 KB
6a._Klinimetrie_CLCE-24_checklist_cognitie_emotie_24_.pdf366.69 KB
6b._klinimetrie_Care_Giver_Strain_Index.pdf136.04 KB
6c._Klinimetrie_Rankin_Scale_for_Stroke_Disability1.pdf60.42 KB
Programma_Implementatie_cursus_4_dec_2009.doc134.5 KB